Triptyk Japan 1800-tal

Triptyk Japan 1800-tal
Triptyk Japan 1800-tal
Triptyk Japan 1800-tal
Triptyk Japan 1800-tal
Triptyk Japan 1800-tal
Triptyk Japan 1800-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YOSHU, Chikanobu (1838-1912), triptyk: "Summer evening", Japan, 1870-tal, färgträsnitt, obanformat ca 36x24 cm vardera, oramade

Marginalskador

184696

2013-05-11