Japanskt färgträsnitt
2013-05-11
184700
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SADAHIDE, Utagawa (1807-1873): Musicerande kurtisan, signerad Gyokurasai Sadahide, 1800-tal, obanformat ca 37x20,5 cm, oramad
Marginalskada