Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSLAMPA, 1900-tal, marmor och alabaster, i form av örn bärande glob, signerad, höjd 62 cm

Kupa med lagningar

184703

2013-05-11