Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BORDSLAMPA, 1900-tal, marmor och alabaster, i form av örn bärande glob, signerad, höjd 62 cm
Kupa med lagningar
184703
2013-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här