Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
WALLIN, David (1876-1957): "Självporträtt", osignerad, utförd omkring 1916, olja på duk, 45x38 cm, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj
Veck, skador
184706
2013-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här