David Wallin oljemålning

David Wallin oljemålning
David Wallin oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WALLIN, David (1876-1957): "Självporträtt", osignerad, utförd omkring 1916, olja på duk, 45x38 cm, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj

Veck, skador

184706

2013-05-11