David Wallin oljemålningar

David Wallin oljemålningar
David Wallin oljemålningar
David Wallin oljemålningar
David Wallin oljemålningar

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WALLIN, David (1876-1957): (2 st), Sigurd, 1 signerad D.Wallin, utförda omk. 1920 samt 1924, olja på duk, 35x27 resp 42x33 cm, 1 oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj

184713

2013-05-11