Lasse Åberg litografier

Lasse Åberg litografier
Lasse Åberg litografier
Lasse Åberg litografier
Lasse Åberg litografier
Lasse Åberg litografier
Lasse Åberg litografier
Lasse Åberg litografier
Lasse Åberg litografier
Lasse Åberg litografier
Lasse Åberg litografier

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅBERG, Lasse (född 1940): "Fyra kattor", signerad, 4 litografier, bladmått 21x30 cm

184716

2013-05-11