Sven Erixon färglitografier

Sven Erixon färglitografier
Sven Erixon färglitografier
Sven Erixon färglitografier
Sven Erixon färglitografier

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIXON, Sven X:et (1899-1970): 2 st, Kompositioner, signerad X:et 49/260 resp S. Erixon 306/360, färglitografier, bladmått 48x55 resp 46x62 cm

Gulnade

184719

2013-05-11