Karmfåtölj

Karmfåtölj
Karmfåtölj
Karmfåtölj
Karmfåtölj
Karmfåtölj
Karmfåtölj
Karmfåtölj
Karmfåtölj
Karmfåtölj
Karmfåtölj
Karmfåtölj
Karmfåtölj

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, Ryssland/Baltikum, mahogny, 1800-talets först hälft, på hjultrissor, läder och bemålad kanvas

Skador, ranglig, skadad klädsel

184727

2013-05-11