Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ORIENTMATTA, antik, soumak, ca 212x292 cm
PROVENIENS: Konstnären David Wallin
Kraftigt slitage och skador
184743
2013-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här