Bianca Wallin oljemålning

Bianca Wallin oljemålning
Bianca Wallin oljemålning
Bianca Wallin oljemålning
Bianca Wallin oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WALLIN-TOLNAI, Bianca (1909-2006): Midsommarblommor, signerad o daterad Bianca Wallin 1946, olja på pannå, 40x32 cm,
PROVENIENS: Gåva direkt av konstnärinnan till nuvarande ägare

184760

2013-05-11