Lennart Rodhe litografi
2013-05-11
184770
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1980, 134/220, färglitografi, 55x51 cm