Igge Karlsson litografi

Igge Karlsson litografi
Igge Karlsson litografi
Igge Karlsson litografi
Igge Karlsson litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARLSSON, Igge (född 1932): (2) Kompositioner med häst respektive blommor, signerad och daterad Igge K -86, 55/110, bladmått 50x65 cm

184779

2013-05-11