Bengt Fransson oljemålning

Bengt Fransson oljemålning
Bengt Fransson oljemålning
Bengt Fransson oljemålning
Bengt Fransson oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRANSSON, Bengt (född 1935): "Flicka vid havet", signerad Bengt Fransson, olja på kartong, 22x16 cm

184802

2013-05-12