Jan Petter Bratsberg oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

2 500 SEK

BRATSBERG, Jan Petter (född 1950): Räv i vinterlandskap, signerad och daterad JP Bratsberg -93, olja på duk, 36x31 cm

184813

2013-05-12