Bordslampa 1930-tal

Bordslampa 1930-tal
Bordslampa 1930-tal
Bordslampa 1930-tal
Bordslampa 1930-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, möjligen Christian Dell, 1930-tal, förkromat stål och plåt, lackerad i rött, ställbar, höjd 44 cm

Slitage

184825

2013-05-12