Kista

Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KISTA, daterad 1946, med paneler av bemålat skinn samt dekormålat lock, monogramsignerad JLH,(Jean Leo Holmgren), höjd 46, 140x45 cm

Bakstycket genomborrat, nyckel saknas

184857

2013-05-13