Vikskärm omkring 1900

Vikskärm omkring 1900
Vikskärm omkring 1900
Vikskärm omkring 1900
Vikskärm omkring 1900
Vikskärm omkring 1900
Vikskärm omkring 1900
Vikskärm omkring 1900
Vikskärm omkring 1900
Vikskärm omkring 1900
Vikskärm omkring 1900
Vikskärm omkring 1900
Vikskärm omkring 1900

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VIKSKÄRM, 4-delad, omkring 1900, förgylld, polykromt bemålade fält av blomsterurnor samt infällda bronserade gipsreliefer, höjd 160, längd 222 cm

Gipreliefer med skador, färgbortfall, repor

184886

2013-05-13