Piedestal

Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PIEDESTAL, 18/1900-tal, gjutjärn, vitmålad, dekor i form av fågelhuvuden, tredelad fot avslutad i tassform, höjd ca 90 cm

Slitage, senare bemålad

184888

2013-05-13