Skåp med spegel 1800-tal

Skåp med spegel 1800-tal
Skåp med spegel 1800-tal
Skåp med spegel 1800-tal
Skåp med spegel 1800-tal

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KLÄDSKÅP med spegel, 1800-talets andra hälft, delvis fanerad i lönnrot, skuren dekor freställande bambu, bakomliggande inredning i form av fem flyttbara hyllplan, låda med skyddsskiva nertill, höjd ca 230, 110x44 cm

Fanérskador, sprickor, dekordel vid krön saknas

184890

2013-05-14