Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, 1700-tal, ek, skuren dekor med rocailler, snedställda hörn, höjd ca 190, 190x80 cm
Slitage, sprickor, listdel saknas, kompletterat/omarbetat
184891
2013-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här