Skåp 1700-tal

Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, 1700-tal, ek, skuren dekor med rocailler, snedställda hörn, höjd ca 190, 190x80 cm

Slitage, sprickor, listdel saknas, kompletterat/omarbetat

184891

2013-05-13