Sybord 1700-tal gustavianskt

Sybord 1700-tal gustavianskt
Sybord 1700-tal gustavianskt
Sybord 1700-tal gustavianskt
Sybord 1700-tal gustavianskt
Sybord 1700-tal gustavianskt
Sybord 1700-tal gustavianskt
Sybord 1700-tal gustavianskt
Sybord 1700-tal gustavianskt
Sybord 1700-tal gustavianskt
Sybord 1700-tal gustavianskt

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SYBORD, 1700-tal, gustavianskt, delvis mahogny, låda i sarg, avsmalnande ben, höjd 73, 56x43 cm

Nyckel saknas, lös nyckelbricka medföljer, sprickor, fanérskador, blekt skiva, listbitar saknas

184894

2013-05-13