Sybord 1700-tal gustavianskt
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SYBORD, 1700-tal, gustavianskt, delvis mahogny, låda i sarg, avsmalnande ben, höjd 73, 56x43 cm
Nyckel saknas, lös nyckelbricka medföljer, sprickor, fanérskador, blekt skiva, listbitar saknas
184894
2013-05-13