Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
RESESCHATULL, 1800-tal, bemålad furu, utdragbar låda, invändigt med perforerad plåt, höjd 22, 39x30 cm
Skador, lagningar, nyckel saknas
184899
2013-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här