Klaffbord Karl Johan

Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KLAFFBORD, Karl Johan, mahognyfanér, lådor i sarg, delvis förgylld pelarfot, höjd 77, 87x69 cm

Fanérsläpp, ytskador, fanérbortfall, torrsprickor, ärgade benavslut, dragbeslag saknas

184903

2013-05-14