Vaser alabaster
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PRAKTVASER, 1 par, alabaster, veckad mynning, svängda hänklar med dekor i form av kransar, godronnerade, rund fot med dekor av delfiner, höjd 56 cm
Slitage, skador, en med löstagbart krön samt hänkel
184908
2013-05-12