Vaser alabaster

Vaser alabaster
Vaser alabaster
Vaser alabaster
Vaser alabaster
Vaser alabaster
Vaser alabaster
Vaser alabaster
Vaser alabaster
Vaser alabaster
Vaser alabaster

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PRAKTVASER, 1 par, alabaster, veckad mynning, svängda hänklar med dekor i form av kransar, godronnerade, rund fot med dekor av delfiner, höjd 56 cm

Slitage, skador, en med löstagbart krön samt hänkel

184908

2013-05-12