Bord med stenskiva

Bord med stenskiva
Bord med stenskiva
Bord med stenskiva
Bord med stenskiva
Bord med stenskiva
Bord med stenskiva

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORD med stenskiva, underrede i ek, sengustaviansk stil, signerad och daterad Leo Holmgren, 1944, höjd 72, 154x78 cm

slitage

184935

2013-05-13