Tallrikar skål Kina

Tallrikar skål Kina
Tallrikar skål Kina
Tallrikar skål Kina
Tallrikar skål Kina
Tallrikar skål Kina
Tallrikar skål Kina
Tallrikar skål Kina
Tallrikar skål Kina
Tallrikar skål Kina
Tallrikar skål Kina
Tallrikar skål Kina
Tallrikar skål Kina
Tallrikar skål Kina
Tallrikar skål Kina

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TALLRIKAR, 3 st, 1700-tal, SKÅL, 1900-tal, porslin, Kina, skålens diameter 29 cm

en tallrik med nagg

184952

2013-05-12