Tennstop

Tennstop
Tennstop
Tennstop
Tennstop
Tennstop
Tennstop
Tennstop
Tennstop
Tennstop
Tennstop
Tennstop
Tennstop

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STOP, 3 st, tenn, 1800-tal, höjd ca 21 cm vardera

Skador, brisningar, bucklor

184960

2013-05-12