Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
HOLMGREN, Vilhelm (1863-1943): Dam med cigarett, signerad V.Holmgren, daterad a tergo Paris 1902, olja på pannå, 21x27 cm, stämpelmärkt atergo
184965
2013-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här