V Holmgren oljemålning

V Holmgren oljemålning
V Holmgren oljemålning
V Holmgren oljemålning
V Holmgren oljemålning
V Holmgren oljemålning
V Holmgren oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HOLMGREN, Vilhelm (1863-1943): Dam med cigarett, signerad V.Holmgren, daterad a tergo Paris 1902, olja på pannå, 21x27 cm, stämpelmärkt atergo

184965

2013-05-15