Stig Blomberg gipsskulptur

Stig Blomberg gipsskulptur
Stig Blomberg gipsskulptur
Stig Blomberg gipsskulptur
Stig Blomberg gipsskulptur
Stig Blomberg gipsskulptur
Stig Blomberg gipsskulptur
Stig Blomberg gipsskulptur
Stig Blomberg gipsskulptur

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BLOMBERG, Stig (1901-1970): Florens och Blancheflor, gips, höjd 56 cm

Skador och lagningar

185012

2013-05-13