Sven Olof Ehrén litografier

Sven Olof Ehrén litografier
Sven Olof Ehrén litografier

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EHRÉN, Sven-Olof (född 1927-2004): (2) Stockholmsmotiv, signerade Sven Olof Ehren, 104/150, litografier, varierande storlekar 37x38 samt 28x32 cm

185013

2013-05-13