Bengt Lindström färglitografier

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): (2 st) Figurkompositioner, signerade, numrerade 12/200 resp 126/200, färglitografier, 25x19 cm

185015

2013-05-13