Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): (2 st) Figurkompositioner, signerade, numrerade 12/200 resp 126/200, färglitografier, 25x19 cm
185015
2013-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här