Carl Eldh skulptur

Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ELDH, Carl (1873-1954): byst, föreställande August Strindberg, gips, signerad C.J. Eldh 1905, höjd 44 cm

nagg

185029

2013-05-13