Johnny Oppenheimer oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OPPENHEIMER, Johnny (1923- 2005): Morteln, signerad och daterad J Oppenheimer -78, olja på duk, 50x60 cm

185050

2013-05-13