L Linderholm litografi

L Linderholm litografi
L Linderholm litografi

Klubbat för:

850 SEK

1 000 SEK

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Solros och citron", numrerad, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, 73x55, oramad

185059

2013-05-14