Reinhold Ljunggren färglitografier

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006:(5) "Speglingar", mapp om 5 st litografier, signerade R. Ljuggren, 2/310, 35x53 cm

185066

2013-05-13