Dan Wolgers objekt

Dan Wolgers objekt
Dan Wolgers objekt
Dan Wolgers objekt
Dan Wolgers objekt
Dan Wolgers objekt
Dan Wolgers objekt

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WOLGERS, Dan (född 1955): Utan titel, signerad och daterad Dan Wolgers -93, objekt på papper, 23,5x19,5 cm, oramad

185088

2013-05-13