Kinesisk tedosa 1700-tal

Kinesisk tedosa 1700-tal
Kinesisk tedosa 1700-tal
Kinesisk tedosa 1700-tal
Kinesisk tedosa 1700-tal
Kinesisk tedosa 1700-tal
Kinesisk tedosa 1700-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TEDOSA, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i imarifärger, höjd 10,5 cm

Kantlagningar, locket saknas.

185098

2013-05-13