Catharina Edlund färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EDLUND, Catharina (född 1974): "Färden", signerad och daterad Catharina Edlund 2006, 84/240, färglitografi, 40x38 cm

185100

2013-05-13