Japan bronsskulptur

Japan bronsskulptur
Japan bronsskulptur
Japan bronsskulptur
Japan bronsskulptur
Japan bronsskulptur
Japan bronsskulptur
Japan bronsskulptur
Japan bronsskulptur

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKULPTUR, brons, Japan, möjligen Meji, 1800-tal, föreställande stående häger, monterad på sockel av tenn, höjd 24 cm

Slitage, lagningar, en tå saknas

185102

2013-05-13