Fat mässing

Fat mässing
Fat mässing
Fat mässing
Fat mässing
Fat mässing
Fat mässing
Fat mässing
Fat mässing

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAT på fot, mässing, 1800-tal, etsad dekor i form av ett Medusahuvud och grekiska krigare, höjd 16, diameter 33 cm

Bruksslitage

185136

2013-05-13