Jordglob Prof dr Krauses

Jordglob Prof dr Krauses
Jordglob Prof dr Krauses
Jordglob Prof dr Krauses
Jordglob Prof dr Krauses
Jordglob Prof dr Krauses
Jordglob Prof dr Krauses

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

JORDGLOB, 1920/30-tal, Prof dr Krauses Nya Handels- samfärdsglob, kompass, höjd 55 cm

Bruksslitage

185138

2013-05-13