Alf Olsson etsning

Alf Olsson etsning
Alf Olsson etsning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLSSON, Alf (född 1925): "Svalan", färgetsning, signerad och daterad Alf Olsson 77, proofprint, 49x61 cm

185142

2013-05-13