Mona Seilitz oljemålning

Mona Seilitz oljemålning
Mona Seilitz oljemålning
Mona Seilitz oljemålning
Mona Seilitz oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SEILITZ, Mona (1943-2008): "Vindhäxan", signerad M. Seilitz, olja på duk 100x75 cm

185182

2013-05-14