Ernst Josephson blyerts

Ernst Josephson blyerts
Ernst Josephson blyerts
Ernst Josephson blyerts
Ernst Josephson blyerts

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JOSEPHSON, Ernst (1851-1906): Liggande modell, signerad och daterad oktober 1873 blyerts, 46x72 cm

185189

2013-05-14