Fat tenn Stockholm

Fat tenn Stockholm
Fat tenn Stockholm
Fat tenn Stockholm
Fat tenn Stockholm
Fat tenn Stockholm
Fat tenn Stockholm
Fat tenn Stockholm
Fat tenn Stockholm

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FAT, 1700/1800-tal, tenn, Stockholm, otydliga stämplar, höjd 6, diameter 45 cm

Spår av tennpest, mindre hål

185198

2013-05-14