Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
VITRINSKÅP, senempire, 1800-tal, valnöt, på volutfötter, låsbara luckor, vitrindel med hyllplan, höjd 205, 99x41 cm, nyckel medföljer
Krön med lagning, torrsprickor
185222
2013-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här