Bokskåp senempire

Bokskåp senempire
Bokskåp senempire
Bokskåp senempire
Bokskåp senempire
Bokskåp senempire
Bokskåp senempire
Bokskåp senempire
Bokskåp senempire

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

VITRINSKÅP, senempire, 1800-tal, valnöt, på volutfötter, låsbara luckor, vitrindel med hyllplan, höjd 205, 99x41 cm, nyckel medföljer

Krön med lagning, torrsprickor

185222

2013-05-15