Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KJELLIN, Stig (1914-1979): "Fiskarkrogen", signerad S Kjellin, olja på pannå, 60x40 cm
185256
2013-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här