Byst sten

Byst sten
Byst sten
Byst sten
Byst sten
Byst sten
Byst sten
Byst sten
Byst sten

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BYST, sten, föreställande en afrikansk man, signerad E. C. Ndoro, höjd 19 cm

Smärre ytskador

185263

2013-05-16